מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

חתונה בבית כנסת

דווקא בתקופה בה כל כך הרבה זוגות מנסים לערוך חתונה מיוחדת ומקורית, בולט גם טרנד החזרה אל המסורת - חגיגת חתונה בבית כנסת. בניגוד למה שניתן היה לחשוב, חגיגה בבית הכנסת יכולה לשאת גם אופי יוקרתי ונוצץ. בתי כנסת שונים וגדולים ברחבי הארץ מציעים לזוגות לערוך חגיגה גדולה וייחודית, אשר משלבת בין מסורת מפוארת לבין אירוע איכותי ממנו כל האורחים יכולים להנות.

359 3312
חיפוש לפי אזור:


בית הכנסת היכל מאיר מזמין אתכם, זוג צעיר, לערוך חתונה מרגשת באווירה רוחנית ייחודית, לצעוד לעבר החופה המוגבהת, עטופים בצבעוניות החלונות, ביופיו של המקום ובהילת קדושת המקום. 073-7576279


לצד טרנדים רבים של חתונות מיוחדות, גם לטרנד חתונה בבית כנסת יש מקום חשוב מאוד בקרב זוגות צעירים רבים. בתי כנסת שונים יכולים להציע חוויה מיוחדת המשלבת בין המסורת היהודית לבין רעיונות חדשניים. חתונה בבית כנסת עשויה להיות משמעותית ובלתי נשכחת עבור הזוג הצעיר ועבור כל האורחים. ניתן לחגוג את האירוע כולו בבית כנסת גדול, בו ייערכו גם טקס החופה וגם החגיגה עצמה. בבתי כנסת אלה קיימים גם אולמות גדולים המיועדים לריקודים ולסעודה. מנגד, קיימת אפשרות גם לקיים את טקס החופה בבית הכנסת בנוכחות מצומצמת של קרובי משפחה וחברים קרובים, ואז לעבור לאולם סמוך לצורך חגיגה עם הרבה מוזמנים. בכל מקרה, קיימים מאות בתי כנסת בכל רחבי הארץ אשר יכולים לספק אפשרויות שונות ומגוונות לערוך חתונה. בין השאר, ניתן למצוא גם בתי כנסת מודרנים ומעוצבים היטב, אשר יכולים להקנות לחתונה אווירה יוקרתית ומרגשת. על מנת לקרוא עוד על בתי כנסת בהם ניתן לקיים חתונה ולהשוות בין האופציות השונות העומדות בפניכם, תוכלו להיעזר בדפי בתי העסק השונים המופיעים באתר חתונה קטנה. באמצעות לא יותר מאשר מספר הקלקות על העכבר, יהיה בידכם כל המידע הרלוונטי אודות בתי כנסת שונים ברחבי הארץ, עמם תוכלו ליצור קשר בקלות ולקבל הצעות מחיר ופרטים נוספים אשר יוכלו לסייע לכם לבחור נכונה את המקום המתאים ביותר לחגוג חתונה בבית כנסת.