מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

שמלות כלה בירושלים

שמלות כלה לבנות המגזר הדתי, שמלות כלה בסגנון קלאסי ושמלות כלה מודרניות במיוחד, כל אלו ועוד הן רק חלק מקולקציית השמלות הממתינה לכן בקטגוריית שמלות כלה בירושלים. כנסו עכשיו לכל אחד מבתי העסק המופיעים לפניכן, וגם אתן תוכלו להתעדכן בכל אפשרויות העיצוב, התכנון והייצור של שמלות כלה באזור ירושלים. לכל אחד מבתי העסק המופיעים ברשימה קיים עמוד עסקי המאפשר לכן להתרשם מהשמלות באמצעות תמונות המדברות בעד עצמן.

361 775 3502
חיפוש לפי ישוב באזור:


חנה אביהוד, בוגרת שנקר, מאמינה ששמלה נמדדת בכל פרט ופרט, ומבטיחה את רמות הגימור המקצועיות והאיכותיות ביותר. 02-6480130
הילה שלום, מעצבת אופנה המתמחה בעיצוב שמלות כלה וערב, מעמידה לרשותכן קולקציית שמלות שכל אחת מהן מתאפיינת בעיצוב אישי וייחודי לך! 052-6304075


בתי סטודיו לעיצוב, חנויות בוטיק מובילות וסלוני כלות לכל המגזרים הם רק חלק מהיצע המקומות המרשים הממתין גם לכן בקטגוריית שמלות כלה בירושלים. אם גם אתן מתגוררות בירושלים והסביבה ואם גם אתן עומדות לקראת אירוע החתונה הגדול והמרגש של חייכן, אתן מוזמנות להיחשף לכל אחד ואחד מהמקומות הממתינים לכן בין דפי הקטגוריה, להתרשם מהיצע הדגמים והעיצובים ולבחור בשמלת הכלה המיוחדת והמיועדת לכל אחת ואחת מכן! באתר זה ריכזנו עבורכן את כל בתי העסק המובילים ביותר באזור ירושלים המתמחים בתכנון, עיצוב ותפירה של שמלות כלה בעיצוב אישי, וזאת לצד חנויות בוטיק מובילות וסלוני כלות המיועדים לכל המגזרים המתמחים ועוסקים במכירה והשכרה של שמלות כלה המותאמות לכל כלה וכלה באופן אישי. שמלות כלה בירושלים - כל המידע במקום אחד! באמצעות רשימת המקומות המופיעה לפניכן, תוכלו להתעדכן בכל המידע הרלוונטי אודות שמלות כלה באזור ירושלים בלחיצת כפתור אחת. לצד כל אחד מהקומות המופיעים ברשימה תוכלו למצוא דפי מידע מורחבים בהם מופיע כל המידע הרלוונטי לכן בנוגע לכל אחד ואחד מהמקומות. בדפי המידע תוכלי למצוא גם את כל אמצעי ההתקשרות עם בית העסק. אנו מזמינים גם אתכן להתרשם מהיצע המקומות, להיחשף להיצע השירותים הנלווים המוצעים לכם במקום, להתרשם מקולקציית השמלות המשווקים במקום ולבסוף לבחור במקום באמצעותו גם את תעמידי לרשותך את השמלה המיוחדת עליה תמיד חלמת ואותה תמיד דמיינת!