מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

חתונה קטנה במסעדה שרון

מי אמר שחייבים לחגוג חתונה עצומה עם כמות גדולה מאוד של מוזמנים? בהחלט ניתן לבחור באפשרות שזוגות רבים בוחרים בה היום, והיא חתונה קטנה. חתונה קטנה עשויה להיות אינטימית ומרגשת מאוד, הן עבור הזוג המתחתן והן עבור כל האורחים המוזמנים. בתכנון נכון, חתונה כזו תהיה לא פחות מרשימה מחתונה גדולה. ריכזנו עבורכם מגוון מסעדות בשרון בהן תוכלו לחגוג חתונה קטנה לפי טעמכם.

359 380 3455
חיפוש לפי ישוב באזור:


אתניקה, מתחם אירועים בהרצליה פיתוח באווירה מיוחדת ומרעננת, לחתונות קטנות ואירוע בוטיק. 073-7585190
רוזלין, מסעדת אירועים הממוקמת בהרצליה פיתוח מול הים, מזמינה אתכם ליהנות מאירועי חתונה אינטימית, מרגשת וקסומה במיוחד. 052-9124064


כיום, יותר ויותר זוגות מבינים כי אין כל חובה לחגוג חתונה עצומה וגרנדיוזית, כפי שהיה נהוג לעשות בעבר. כיום קיימת הבנה כי יש אופציה נוספת, אינטימית יותר, והיא לחגוג חתונה קטנה בה תחגגו אך ורק עם חוג מצומצם יחסית של האנשים היקרים לכם ביותר. כך, כל אחד מן האורחים יוכל לדבר עם החתן והכלה במהלך הערב ולשמוח בשמחתם. בחירה בחתונה קטנה פותחת בפני הזוג החוגג מגוון אופציות לחגיגה, אשר לא היו קיימות בעבר. את החתונה הקטנה תוכלו לחגוג לא רק באולם או בגן אירועים, אלא גם במסעדה. ישנן מספר מסעדות יוקרתיות ומפוארות בכל רחבי אזור השרון בהן תוכלו לחגוג חתונה מרשימה ומרגשת במיוחד, הקולעת בדיוק לטעמם של שני בני הזוג. כדי לבחור בין המסעדות השונות, מומלץ לבחון ולהשוות בין כמה שיותר אופציות, עד למציאת המקום המושלם. פורטל חתונה קטנה נמצא כאן על מנת לסייע לכם ולהפוך את מלאכת הבחירה בין המסעדות השונות לקלה ופשוטה הרבה יותר ממה שהייתה. תוכלו להכנס אל תוך דפי בתי העסק השונים ולקרוא אודות המסעדה, המיקום שלה, סגנון האוכל המוגש בה, השירותים שהיא מציעה וכל מידע רלוונטי אחר. באמצעות מספרי טלפון עדכניים, תוכלו ליצור קשר עם המסעדה ולבקש הצעת מחיר. באופן זה, תוכלו להשוות בין מספר הצעות מחיר שונות ולהבטיח כי תבחרו, בסופו של דבר, באופציה המתאימה ביותר עבורכם מכל הבחינות.