מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

חתונה קטנה במסעדה הרצליה

חתונה קטנה במסעדה בהרצליה עשויה להיות מיוחדת ומהנה עבור החתן, הכלה וכל האורחים- הכל תלוי בבחירה נכונה של מסעדה. את המקום יש לבחור הן על פי האוכל והן על פי האווירה השוררת בו. באתר חתונה קטנה, מרוכזים פרטים של מסעדות שונות בהרצליה בהן ניתן לקיים חתונות קטנות, כך שניתן למצוא בקלות וביעילות את המסעדות המתאימות ביותר בהן תוכלו לערוך את החתונה המושלמת.

359 380 3455
חיפוש לפי ישוב אחר:


אתניקה, מתחם אירועים בהרצליה פיתוח באווירה מיוחדת ומרעננת, לחתונות קטנות ואירוע בוטיק. 073-7585190
רוזלין, מסעדת אירועים הממוקמת בהרצליה פיתוח מול הים, מזמינה אתכם ליהנות מאירועי חתונה אינטימית, מרגשת וקסומה במיוחד. 052-9124064


לאחרונה, יותר ויותר זוגות מחליטים לוותר על החתונה הגרנזיודית המונה מאות ואלפי אורחים, ולערוך חתונה קטנה וצנועה יותר, עם 100-200 אורחים. מלבד הייתרון הברור של חיסכון משמעותי בעלויות, החתונה הקטנה עשויה להיות הרבה יותר נעימה ואישית ביחס לחתונות הגדולות עם ריבוי המוזמנים. כאשר יש מעט אורחים, החתן והכלה יכולים להתפנות כמעט לכל אחד ואחד מהם באופן אישי, וליהנות בלב שלם מן האירוע. בניגוד לחתונות גדולות שחייבות להיערך באולם או בגן אירועים, את החתונות הקטנות יותר ניתן לערוך גם במסעדה. אם ברצונכם לערוך חתונה קטנה במסעדה בהרצליה, כדאי לדעת כי יש לא מעט אופציות למסעדות בסגנונות שונים בהן ניתן לערוך את האירוע. קיימות מסעדות המציעות ארוחות יוקרתיות ומנות שף ייחודיות, לצד אווירה מיוחדת. אחת מן האופציות האטרקטיביות ביותר בהרצליה היא לערוך חתונה במסעדה על חוף הים, וליהנות מן הנוף המיוחד והרומנטי. כדי למצוא את המסעדה המתאימה ביותר בהרצליה ובאיזור, ניתן להיעזר בפורטל חתונה קטנה. בדף זה, מוצגים פרטים של מגוון מסעדות רלוונטיות אשר מציעות לקיים אירועים וחתונות קטנות. ניתן לברר פרטים שונים בדפי בתי העסק, ובכך להבין מהן האופציות העומדות בפניכם ולערוך השוואה על פי קריטריונים שונים. בכך, תהליך החיפוש של המסעדה המתאימה עשוי להפוך לקל ומהיר הרבה יותר, כך שניתן יהיה להתפנות ליתר הסידורים הרבים שיש לבצע לפני החתונה.