מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

חתונה על הים תל אביב

חופי תל אביב היפים והתוססים יוכלו להוות את הרקע המושלם עבור החתונה שלכם. על מנת לבחור מקום לחגוג בו חתונה על הים בתל אביב, תוכלו להיעזר בדף הרלוונטי בפורטל חתונה קטנה. שם, רוכזו עבורכם פרטים אודות מגוון מקומות לחגיגת חתונה על הים בתל אביב, כך שתוכלו לדפדף בקלות בין המידע אודות בתי העסק השונים ולדעת כי אתם עושים את הבחירה הנכונה ביותר מבין ההיצע הקיים.

359 401 3513
חיפוש לפי ישוב אחר:


חתונה קטנה, יוקרתית ואינטימית, חוגגים בגג בתל אביב, מול נוף אורבני קסום וכחול של ים. 073-7576851
מסעדת באבאי, מסעדה לאירועים ביפו על הים, מזמינה אתכם ליהנות מאירועי חתונה קסומים ומרעננים אל מול נוף ים משגע. 052-9170100
חתונה קטנה מיוחדת ובלתי נשכחת חוגגים בתיאטרון יפו, במבנה עתיק ויוצא דופן, מול הים. 073-7575887
בואו להגשים חלום עם מלון קראון פלזה תל אביב, ותיהנו מאירוע חתונה קסום על הים. 052-9129721
אתם מוזמנים לחגוג איתנו חתונה מול הים במלון לאונרדו ארט תל אביב, וליהנות מכחול של ים ושקיעה מלטפת. 03-5211761 מיטל הרכס גרשון
על הים, מקום מיוחד לאירוע חתונה מול הים בתל אביב, מזמין אתכם ליהנות מלוקיישן בלתי נשכח לאירוע חתונה קסומים באווירה מרעננת.


קשה לדמיין מקום מוצלח יותר לחגוג בו חתונה מאשר חוף הים. בחוף הים שוררת אווירה רומנטית ומיוחדת במינה, אשר תשפיע לטובה על האירוע ועל ההרגשה של הזוג המאושר ושל כל האורחים. הנוף המרהיב, הבריזה הנעימה, רחש הגלים והצבעים המדהימים של השקיעה לא ישאירו אף אחד מן המוזמנים אדיש, וכולם יוכלו להתרגש ולשמוח בשמחתכם. במידה והחלטתם לחגוג חתונה על הים בתל אביב, האפשרויות העומדת בפינכם רבות ומגוונות. תוכלו לבחור בין מקומות אשר רק משקיפים על הים, לבין מקומות אשר ממוקמים על קו החוף עצמו ויאפשרו לכם ממש להרגיש את הים במהלך האירוע. בנוסף, תוכלו לבחור בין מקומות אשר מציעים אפשרות לחתונה גדולה של מאות ואף אלפי מוזמנים, לבין מקומות בהם תוכלו לחגוג חתונה קטנה יותר, בסדר גודל של בערך 100-200 מוזמנים. קשה להגיד מהו המקום האידאלי, כיוון שלכל זוג יש קריטריונים אחרים להוואה וסטנדרטים אחרים. באמצעות פורטל חתונה קטנה, יכול תהליך ההשוואה להפוך לפשוט וקל הרבה יותר משהיה. תוכלו לדפדף בקלות בין הדפים של בתי העסק השונים, בהם תוכלו לחגוג חתונה על הים בתל אביב. בכל אחד מן הדפים הללו, תוכלו לקבל פרטים רלוונטיים ועדכניים אודות המקום, וכן טלפונים ופרטי יצירת קשר. כך, תוך דקות ספורות בלבד, יוכלו להיות בידיכם הצעות מחיר של מבחר מקומות, כך שתוכלו לבצע את הבחירה על הצד הטוב ביותר.