מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

חתונה על הים ראשון לציון

מתחתנים? חולמים על טקס חופה מול שקיעה? אצלנו באתר חתונה קטנה תוכלו למצוא את כל המקומות הכי מיוחדים לאירוח אירועי חתונה על הים. בקטגוריית חתונה על הים בראשון לציון, ריכזנו עבורכם רשימה עדכנית ומפורטת של מקומות האירוח המיועדים לאירוח אירועי חתונה על הים בראשון לציון. כנסו עכשיו לכל אחד מהמקומות המופיעים ברשימה וגם אתם תוכלו להתאחד זה עם זאת תחת כנפי החופה אל מול שקיעה מרהיבה ביופייה.

359 401 3513
חיפוש לפי ישוב אחר:


קיבוץ אירועים, מתחם אירועים פסטורלי הממוקם על מרפסת נוף בחוף ראשון לציון, מזמין אתכם להתאהב, להתרגש ולהתפנק מאירועי חתונה רומנטיים מול השקיעה! 052-9123483


שקיעה מרהיבה ביופייה, בריזה מלטפת וטיילת מטופחת, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם לאורך קו החוף של ראשון לציון. לאורכה של הטיילת בראשון לציון, עומדים לרשותכם מתחמי אירוח מרעננים הכוללים בין היתר: מסעדות חוף, מסעדות שף ובתי קפה אקסקלוסיביים שבכל אחד מהם תוכלו לקיים אירועי ומסיבות חתונה למספר מצומצם של אורחים. אירועי חתונה בחוף ראשון לציון מיועדים לכל אחד ואחת מהזוגות הצעירים שביניכם המעוניין ליהנות מכל היתרונות הנלווים לאירוח אירועים על הים: בריזה מלטפת ושקיעה מרהיבה, וכל זאת לצד שירותי אירוח והפקה מתקדמים המוצעים לכם על ידי כל אחד מהמקומות לאירוח הפועלים באזור. בקטגוריית חתונה על הים בראשון לציון, תוכלו למצוא מידע מפורט אודות כל אחד ואחד מהמקומות לאירוח הפועלים בחוף ראשון, לרבות, שירותי האירוח במקום, שירותי ההפקה הנלווים לחוויית האירוח במקום, מספר המקומות לאירוח וכדומה. אם גם אתם תמיד חלמתם על חופה מרגשת אל מול שקיעה ואם גם אתם רוצים ליהנות מחוויית אירוח מרעננת המותאמת לאירועי חתונה קטנים של החל מ-50 ועד 200 משתתפים, זה הזמן להכיר מקרוב את כל אחד מהמקומות לאירוח הפועלים בחוף ראשון לציון. הכנסו עכשיו לדפי המידע המורחבים של כל אחד מהמקומות המופיעים ברשימה, התרשמו מהיצע השירותים העומדים לרשותכם במקום וגם אתם תוכלו לבחור את המקום המועדף עליכם לקיום אירועי חתונה על הים בראשון לציון.