מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

חתונה על הים יפו

חתונה לחופי העיר יפו עשויה להיות משמחת, יפה ומרגשת במיוחד בזכות השילוב בין יופיו הרב של הים לבין האווירה המיוחדת במינה השוררת בעיר. בואו לבחור את המקום האידאלי עבורכם, בו תוכלו לחגוג חתונה על הים ביפו. בפורטל חתונה קטנה, תוכלו לקבל מידע אודות שלל מקומות שמציעים לחגוג חתונה על הים בעיר יפו, ולברר הצעת מחיר באמצעות טלפונים עדכניים המופיעים באתר.

359 401 3513
חיפוש לפי ישוב אחר:


חתונה קטנה מיוחדת ובלתי נשכחת חוגגים בתיאטרון יפו, במבנה עתיק ויוצא דופן, מול הים. 073-7575887
מסעדת באבאי, מסעדה לאירועים ביפו על הים, מזמינה אתכם ליהנות מאירועי חתונה קסומים ומרעננים אל מול נוף ים משגע. 052-9170100


לא סתם נכתבו שירים רבים אודות העיר יפו. מדובר בעיר מיוחדת במינה, בעלת חשיבות הסטורית שמקנה לה אווירה שאין שניה לה בארץ. אחד מן המאפיינים הבולטים של העיר הינו קו החוף המדהיים שלה, אשר יופיו הרב יכול להיות הרקע המושלם לחגיגת חתונה. אם אתם אוהבים את העיר יפו ואת חופיה, ומתכננים חתונה באזור- בואו לראות אילו אופציות עומדות בפניכם לחגיגת חתונה על הים ביפו. הרבה מאוד עסקים מסוגים שונים זיהו את הפוטנציאל הרב, ולכן מגוון האפשרויות לחגיגת החתונה הוא עצום. תוכלו לבחור בין חתונה אינטימית במסעדה לבין חתונה עצומה באולם אירועים. תוכלו לבחור את המקום המתאים ביותר עבורכם ועבור המוזמנים שלכם מבחינת נגישות, סוג האוכל וטיבו, השירותים המסופקים על ידי המקום ועוד. בנוסף, יהיה באפשרותכם לבחור אם אתם מעוניינים לחגוג את החתונה ממש על קו החוף, או שאתם רוצים להנות מהאווירה ממקום המשקיף על הים. ההשוואה בין המקומות השונים הופכת לקלה ונוחה יותר באמצעות פורטל חתונה קטנה, אשר ריכז עבורכם מגוון אפשרויות לחגיגת חתונה על הים ביפו- בעמוד אחד. תוכלו לדפדף בנוחות בין עמודי בתי העסק ולקרוא מידע רלוונטי אודותיהם, אשר יוכל לסייע לכם לקבל החלטה. לאחר מכן, תוכלו להתקשר לבית העסק באמצעות פרטי יצירת קשר המופיעים בכל עמוד ועמוד, ובכך לקבל הצעת מחיר ממשית הרלוונטית עבור האירוע שאתם מתכננים.