מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

חתונה על הים הרצליה

מתחתנים? תמיד חלמתם על אירוע חתונה קסום ומרגש מול הים? בקטגוריית חתונה על הים בהרצליה, תוכלו למצוא את כל המקומות הטרדניים ביותר לאירוח מסיבות ואירועי חתונה על הים בהרצליה. לפניכם, רשימה מגוונת של מקומות לאירוח בהרצליה הכוללים בין היתר: מסעדות, גני אירועים ומלונות בוטיק שהמכנה המשותף לכולם הינו: אירוח אירועי חתונה על הים בהרצליה. הכנסו, התרשמו ובואו להגשים את החלום – מול הים.

359 401 3455
חיפוש לפי ישוב אחר:


במקום הכי מושלם מול הים, ממתין גם לכם B56, לופט אירועים מודרני ומושקע, המאפשר לכם ליהנות מאירועי חתונה עד 300 אורחים. 052-9126804
חולמים על חתונה קסומה מול הים? חולמים על חווית אירוח מושלמת? זה הזמן להגשים את כל החלומות... 073-7834298
אווירה מיוחדת, נוף אדיר, אהבה מחממת לב וזיכרון מדהים שיישאר לעד משתלבים יחדיו בקסיופיאה - המקום המושלם לאירוע מושלם עבור אלו שרוצים לחגוג חתונה על הים בהרצליה.


חוף ימה של הרצליה משרתע על פני שטח כולל של 7 קילומטרים והוא כולל בתוכו גם את מרינה הרצליה הנחשבת למרינה הגדולה ביותר בישראל בשטח של 500 דונם ועם 680 מקומות עגינה לכלי שיט. לאורך כל שבעת הקילומטרים של חוף הים בהרצליה, תוכלו למצוא מקומות מיוחדים לאירוח אירועי חתונה על הים בהרצליה. מקומות אלו כוללים בין היתר: מסעדות חוף, מסעדות שף יוקרתיות, מתחמי אירוח הפועלים בתוך מלונות בוטיק לאורך קו החוף, גני אירועים בצמוד לחוף ועוד. בקטגוריית חתונה על הים בהרצליה באתר זה, ריכזנו עבורכם את כל המקומות המיוחדים והטרנדיים ביותר לאירוח אירועי חתונה קסומים על הים בהרצליה.אירועי החתונה המתקיימים באחד מהמקומות הפועלים לאורך קו החוף של הרצליה, מאפשרים גם לכם ליהנות מאווירה פסטורלית המשלבת בתוכה נוף כחול של ים וממגוון רחב של שירותי אירוח והפקה המותאמים למסיבות ואירועי חתונה לקהל מצומצם ואיכותי של אורחים. את מסיבות ואירועי החתונה לאורך קו החוף של הרצליה, תוכלו לקיים לאורך כל ימות השבוע, לרבות, ימי שישי, וליהנות משקיעה נוגה המלווה אתכם כל הדרך לכנפי החופה. אם גם אתם תמיד חלמתם על אירוע חתונה על הים, זה הזמן להכיר את המקומות השונים המופיעים ברשימה ולהגשים לעצמכם את החלום. היכנסו עכשיו לכל אחד מהמקומות המופיעים ברשימה ובחרו היכן תרצו להגשים את החלום.