מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

גני אירועים ירושלים

כאשר מתכננים את אירוע החתונה, האירוע הגדול של החיים, אין אפשרות שלא להתלבט- האם לבחור באופציה של אולם אירועים או של גן אירועים? כדי להחליט, כדאי לדעת היטב מהן כל האופציות העומדות בפנינו. צוות הפורטל חתונה קטנה ריכז עבורכם מגוון רחב של גני אירועים בירושלים, כך שניתן יהיה לברור בקלות בין בתי העסק השונים ולהגיע להחלטה האידאלית במינימום זמן.

359 2392 3502
חיפוש לפי ישוב באזור:


ען יעל, גן לחתונות מיוחדות מלאות קסם ומשמעות. מוזמנים לחגוג איתנו אירוע בלתי נשכח, במתחם המשלב טבע והיסטוריה. 073-7027637
טור סיני, חווה אורגנית הממוקמת אל מול עמק הארזים בירושלים, מזמינה אתכם, בני הזוג הצעיר, ליהנות ממקום מיוחד לאירועי חתונה בירושלים. 073-7569385
הרי ירושלים מחד, חורש טבעי מאידך, חוויה קולינרית מיוחדת וצוות אדיב ומקצועי, כל אלו ועוד ממתינים לכם במתחם האירועים הקסום בצלע ההר.
מתחם האירוח עין חמד הממוקם בלב הגן הלאומי עין חמד שלמרגלות הרי ירושלים, מעמיד לרשותכם גן אירועים פסטורלי ורומנטי המותאם לאירועי חתונה עד 700 חוגגות וחוגגים.


אחת הבחירות החשובות ביותר לגבי כל חתונה היא המקום בו היא עומדת להיערך. אין צורך לציין כי המקום משפיע על קלות ההגעה של האורחים, על האווירה השוררת לאורך האירוע ועוד. באיזור ירושלים, קיימות לא מעט אפשרויות, אך הבולטות שבהן הן אולם אירועים סגור או לחלופין גן אירועים. בנוסף, יש אולמות אירועים אשר מציעים גם גן, כך שניתן לערוך את החתונה בכל עונות השנה ללא חשש. יש יתרונות לכאן ולכאן- מצד אחד, באולם סגור ניתן לשמור על טמפרטורה קבועה ועל תנאים נוחים, כך שהאירוע יכול להיערך גם בעונת מעבר או בעונת החורף. מנגד, קשה להתחרות באווירה הפסטורלית של גן אירועים, אותה אווירה שמשרה על כל האורחים הרגשה של רוגע ומקלה עליהם להשתתף בלב שלם בשמחתם של בני הזוג. אם אתם רוצים לבחון את האוציות העומדות בפניכם באיזור ירושלים, הגעתם אל המקום הנכון. בדף גני אירועים בירושלים, מרוכזים עבורכם מגוון רחב של גנים אשר בהם ניתן לערוך אירוע חתונה או כל אירוע אחר. ניתן לדפדף ללא כל בעיה בין העמודים של בתי העסק השונים ובכך לברר פרטים חיוניים אודותיהם. לאחר מכן, יש אופציה ליצור קשר עם בתי העסק על מנת לברר פרטים קונקרטיים כגון מחירים. כשהחיפוש כה קל ופשוט, אין כל סיבה שלא למצוא את המקום המושלם לערוך בו את החתונה עליה תמיד חלמתם.