מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

סטודיו סקיי ליין Sky Line - צילום ועיצוב אלבומים

אריאל אברג'יל - צלם חתונות
טלפון: 052-5551211
טל' נוסף: 050-7377222
פקס:
צור קשר
מלאו את הפרטים מטה ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם!
:
:
:
:
...Loading...

חתונה? לצלם את הרגע הנכון!

כל זוג, שעומד להתחתן, יודע שדינאמיקה עם הצלם הנכון תשפיע רבות על איכות התמונות שתתקבלנה. אך בניגוד למה שנהוג לחשוב, הבחירה לא חייבת להיות מסובכת, ולפעמים איש המקצוע האידיאלי נמצא ממש מתחת לאף שלנו.

תמונות החתונה הן זיכרון שילווה אתכם כל החיים. בניגוד לאירוע עצמו, לאוכל ואפילו למוזיקה, תמיד תוכלו לחזור אל התמונות שצולמו בימים החשובים בחייכם ולהיזכר בהנאה. בנוסף, תפקידן של התמונות הוא להעביר לאורחים ולבני המשפחה את התחושות וההתרגשות מהאירוע ולא רק לתעד את מה שהתרחש.

עושים "זום" על הצלם שלכם!

התשובה לשאלה במי לבחור עבור צילום תמונות החתונה - ברורה: צלם מקצועי, מנוסה, בעל הכשרה מתאימה ובעיקר חזון המתאים לכם. אריאל אברג'יל, בוגר בית הספר הגבוה לצילום קמרה אובסקורה, עונה לקריטריונים האלה ויותר. בעזרת ותק של שנות צילום רבות יהפוך אריאל אברג'יל גם עבורכם את האירוע לזיכרון מתוק. התפאורות הייחודיות, הציוד המתקדם וכמובן הסטודיו המפנק הם רק חלק מהיתרונות של אריאל על פני שאר הצלמים בתחום.

זוגות אשר רוצים את הטוב ביותר לחתונה שלהם יודעים שהרבה מההצלחה תלוי בצלם. שריינו מראש מקום בסטודיו של אריאל אברג'יל, וגם האירוע שלכם ייכנס להיכל התהילה.


כתובת:
map