דולמן - איש הבובות - מופע מעבר לכל דמיון

דולמן - איש הבובות - מופע מעבר לכל דמיון

דולמן - איש הבובות - מופע מעבר לכל דמיון
טלפון: 073-7576281
טל' נוסף:
פקס:

קבלת פנים של איש אחד ולהקה שלמה

קבלת פנים לחתונה עם מופע אטרקטיבי מבטיחה אורחים שמחים ותוססים. הרבה זוגות שואלים את עצמם איך להפוך גם את האירוע שלהם למסיבת ריקודים תוססת ודינאמית – וכיום יש לכך פיתרון. קוראים לו: דולמן איש הבובות.

דולמן איש הבובות הוא רקדן, אליו מחוברות ארבע דמויות נוספות בגודל אדם. כך נוצרת אצל האורחים תחושה של להקה שלמה, הרוקדת מולם באחידות ובסגנון מקורי במיוחד. הרקדן המקצועי והוותיק, איציק עזריאל, בעל ניסיון רב בקבלות פנים לחתונות בסגנונות שונים. דולמן – איש הבובות יכול להנעים ולהצחיק את האורחים במהלך קבלת הפנים או בכל זמן אחר על פי בקשת הזוג הנישא. איציק עזריאל מתמחה בכל הסגנונות, וניתן לבחור האם ברצוננו ליצור הופעה חסידית, הופעת דיסקו או הופעת עדות ססגונית. במהלך המופע, משלב האמן והרקדן איציק עזריאל גם קטעי הומור.

קבלת פנים שאין דומה לה!

ניתן להתאים את סגנון ההופעה לסוג האורחים שלנו, וכן ליצור פעילות משותפת לאורחים ולרקדנים המחוברים. לכל הופעה יותאם הלבוש הייחודי לה ותיווצר לקהל שלנו חוויה בלתי נשכחת בזמן קבלת הפנים.

מהרו לשריין את דולמן איש הבובות – איציק עזריאל לערב האירוע שלכם, והבטיחו לעצמכם חוויה בלתי נשכחת. בסופו של דבר, האטרקציה שלכם היא המקצועיות שלנו.
כתובת:

map