שביל עיזים - מושב טל שחר

שביל עיזים - מושב טל שחר

שביל עיזים - מושב טל שחר
טלפון: 073-7569502
טל' נוסף:
פקס:

חופה בעיצוב אישי תחת כיפת השמיים, גן פסטורלי לקבלת הפנים, אולם מקורה בעיצוב מקורי, אווירה רומנטית ושירותי אירוח מפנקים, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם ב-שביל עיזים, מתחם האירועים הכי פסטורלי, רומנטי ומיוחד באזור שפלת יהודה.

 

מתחם האירועים שביל עיזים ממוקם במושב טל שחר המוקף בכרמי גפן ומטעי זיתים ומשקיף לנופים הפסטורליים של אזור שפלת יהודה. במתחם פועלים מספר מתחמי אירוח אינטימיים ומיוחדים הכוללים בתוכם גם את מתחם הגן והאולם לאירועי חתונה אינטימית, רומנטית וקסומה לקהל אורחים שבין 100 ל-220 איש.

 

בגן רחב הידיים שלנו ובאולם המקורה בעיצוב המקורי שלנו, תוכלו ליהנות מפתרונות אירוח והפקה מלאים הכוללים בין היתר: מערכות ישיבה בעיצוב אישי, חופות רומנטיות, מתחם קבלת פנים אקסקלוסיבי עם שפע של עמדות מזון ומשקה, תפריט שף אקסקלוסיבי, רחבת ריקודים מרווחת וכמובן: נופים קסומים גם במסגרת אירועי צהריים וגם במסגרת אירועי לילה לאור נרות, ירח ומערכות תאורה רומנטיות.

 

תפריט האירוח שלנו מבוסס על מנות הדגל של מסעדת השף הפועלת במתחם שביל עיזים, כאשר כל מנות התפריט הן כשרות למהדרין, והיצע תפריטי האירוח שלנו כוללים מנות קונספטואליות בהשראת: המטבח הבשרי, המטבח החלבי, המטבח האיטלקי ועוד.

 


כתובת: מושב טל שחר

map