חופית - בית קולינרי לאירועים - בית חרות

חופית - בית קולינרי לאירועים - בית חרות

חופית - בית קולינרי לאירועים - בית חרות
טלפון: 052-9122341
טל' נוסף:
פקס:

חופית  All in one חבילת חתונה מושלמת ב- 32,000 ₪ החבילה כוללת: בר אלכוהול תוצרת חוץ ובקבוקים אישיים על השולחנות, מטבח פתוח מושלם בקונספט מסעדה, עיצוב חופה ושולחנות, הגברה, תאורה ו-DJלבחירה מהרשימה שלנו, מנהל הפקה צמוד והזמנה דיגיטלית עם אישורי הגעה.

 

חלל אירוח מודרני ומעוצב בסגנון אורבאני - טרופי, מרפסת אירוח עם צמחייה טבעית, מערכות אירוח מפנקות וחוויה קולינארית מענגת, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם במתחם האירועים חופית - בית קולינארי לאירועים, המאפשר לכם ליהנות מאולם לחתונה קטנה בבית חרות - נתניה.

 

במתחם, ניתן לקיים אירועי חתונה קטנה לקהל של עד 250 איש במסגרת אירועי ישיבה או מסיבות חתונה באווירת קוקטייל לקהל של עד 400 משתתפים. בשני המקרים, מושם דגש מקצועי על העצמת החוויה האישית של כל אחד ואחת מהאורחים ועל הצד הקולינארי של האירוע/מסיבה.

 

חופית - בית קולינארי לאירועי ומסיבות חתונה

 

הצד הקולינארי של האירועים אצלנו, מבוסס על האהבה והתשוקה שלנו למטבח, לחומרי הגלם האיכותיים והטריים ולאומנות הבישול. החוויה הקולינארית שתלווה אתכם לאורך כל שלבי האירוע, משלבת בתוכה טעמים מיוחדים מהארץ והעולם, תוך שימת דגש גם על הטעם וגם על הנראות. לאחרונה, חשפנו חלק שקוף מהטבח בכדי להכניס את האורחים לאווירה התוססת המלווה את מלאכת הרכבת המנות מהמטבח אל מרכז השולחן.

 

מחכים גם לכם, צוות חופית - בית קולינארי לאירועים.

 
כתובת:

map

מבצע חורף בחופית - בית קולינרי לאירועים - בית חרות

חופית  All in one חבילת חתונה מושלמת ב- 32,000 ₪ החבילה כוללת: בר אלכוהול תוצרת חוץ ובקבוקים אישיים על השולחנות, מטבח פתוח מושלם בקונספט מסעדה, עיצוב חופה ושולחנות, הגברה, תאורה ו-DJ לבחירה מהרשימה שלנו, מנהל הפקה צמוד והזמנה דיגיטלית עם אישורי הגעה.