בראשיתה - ראשון לציון

בראשיתה - ראשון לציון

בראשיתה - ראשון לציון
טלפון: 052-9097299
טל' נוסף:
פקס:

מתחם האירועים בראשיתה בראשון לציון, כולל אולם אירועים רחב ידיים המכיל עד 650 איש, גינה קטנה וקסומה לחופה וקבלת פנים. בבראשיתה שתי כניסות נפרדות לאולם, המאפשר הפרדה מלאה, ויצירת חתונה מהודרת, בשילוב תפריט כשר למהדרין, על פי כל הכשרויות המהודרות.

 

אולם האירועים בראשיתה תוכנן ועוצב על ידי צוות אדריכלים מוביל, ומציע אווירה יוקרתית ומסוגננת, בשילוב מערכות הגברה, תאורה וסאונד מהמתקדמות ביותר בארץ.

 

החתונות בגן האירועים בראשיתה בלתי נשכחות. זה מתחיל בכניסה למתחם – גן ירוק ומטופח עם עמדות אוכל עשירות ומגוונות, חופה מסורתית ומיוחדת, משם אל האולם המודרני, עם תקרה גבוהה המשווה למקום אווירת היכל מלכותי ויוקרתי.

 

הטעמים בבראשיתה מעניינים, מקוריים ומרגשים. תפריטי השף שלנו מבוססים על חומרי הגלם הטובים ביותר, האיכותיים ביותר, המוקפדים ביותר, בכשרות הגבוהה לפי בחירתכם. מנות פתיחה מסעירות, מנות עיקריות, תוספות עשירות וחווית קינוחים כבקונדיטוריה עילית.

 

אולמי בראשיתה - משהו גדול קורה כאן

 

אצלנו בקומפלקס האירועים היוקרתי של ראשון לציון, אולמי בראשיתה, תוכלו ליהנות מאווירת אירוח מקודשת ויוקרתית המשתלבת גם באירועי חתונה אלגנטיים ונוצצים, עד 650 איש. העיצוב המוקפד של המתחם לצד פתרונות האירוח וההפקה המוצעים לכם על ידי הצוות המקצועי שלנו, יבטיחו גם לכם את אירוע חתונה מושקע העולה על כל דמיון...

 

 

 

כתובת: דרך המכבים 56, ראשון לציון

map