מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

אושן - תל אביב

אושן - תל אביב
טלפון: 03-7449000
טל' נוסף:
פקס:

מתחם האירועים אושן מציג את הגישה האישית ביותר לכל מי שמחפש אולם וגן אירועים לחתונה בתל אביב הגדולה. החל מהפגישה הראשונה עם צוות המקום, יכולים החתן והכלה להבין שהם בידיים טובות ושכל בקשה או דרישה שלהם תזכה למלוא ההתייחסות. כך הם ייהנו בצורה מוחלטת ממקום שמעוצב בקפידה ומציג גם מערכות מתקדמות ובר מקצועי המנוהל על ידי ברמנית שמפליאה בביצועיה.

 

אולם האירועים של מתחם אושן מאפשר אירוח של עד 900 חוגגים במרחב ענק. אותו בר שדברנו עליו מגיע לגובה מדהים של 6 מטרים, והתקרה הגבוהה של האולם מדגישה גם היא את העיצוב המודרני. גם לגן האירועים של אושן יש המון מה להציע בכל חתונה. עד 1,100 מוזמנים ייהנו לראות את הזוג צועד לקראת חופה מפוארת כשהחוגגים עצמם נהנים מפינות ישיבה מפנקות, ומבר משקאות ומזנון עשירים.

 

היכולת להציג גם גן וגם אולם אירועים ברמה אחרת לגמרי היא תוצאה של השקעה מרשימה של קבוצת בדוס, בעלי מתחם האירועים אושן. גם הניסיון הרב של אנשי החברה בתחום האירועים תורם רבות להפקת חתונה שמורכבת מהחגיגה הקולינארית של השף עדי ריכטר, ממיקום מושלם ומחניה נוחה בגני התערוכה שבלב תל אביב, ומאווירה מרתקת בכל רגע של האירוע.

 

 


כתובת:
map