אופנת רמי - שמלות לשושבינות וחליפות לשושבינים - נתניה

אופנת רמי - שמלות לשושבינות וחליפות לשושבינים - נתניה

אופנת רמי - שמלות לשושבינות וחליפות לשושבינים - נתניה
טלפון: 09-8823514
טל' נוסף: 050-8447336/5
פקס:

צור קשר
מלאו את הפרטים מטה ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם!
:
:
:
:
...Loading...

ביתכם הקטנה עומדת ללוות את כלת השמחה ביום הכי חשוב של חייה? בנכם יהיה שושבין בחתונה הקרובה? זה הזמן ל-"אופנת רמי", חנות ההלבשה הכי מקצועית ומנוסה בישראל להלבשת שושבינים ושושבינות. אצלנו ב-"אופנת רמי", תוכלו למצוא מגוון נרחב של חליפות ושמלות אשר עוצבו על ידי המעצבים המובילים בתחומם בארץ ובחו"ל.

 

השמלות הייחודיות שלנו מתאפיינות בעיצוב מודרני או קלאסי, בהתאם לצרכים ולדרישות האישיות של הלקוחה, כאשר כל אחת מהשלמות וממערכות הביגוד שלנו המיועדות לשושבניות, מאפשרות לכם להפוך את ביתכם הקטנה למסמר המרכזי של האירוע.

 

אצלנו ב-"אופנת רמי", תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של חליפות במידות וגדלים שונים, וכמו כן, מהיצע מגוון של אביזרי אופנה להשלמת המראה החגיגי והמהודר של ילדיכם. השירות המקצועי המוענק לכם על ידי עובדי החנות, המיומנים והמנוסים, מבטיח לכם שירות איכותי בהתאמה אישית!

 

כמו כן, תוכלו ליהנות גם מהיצע נרחב של אביזרי אופנה ואקססוריז, ההופכים כל ההופכים כל ילדה- נערה לדוגמנית מסלול שזה עתה יצאה מתוך קטלוג אופנה יוקרתי ומהודר.

 

הניסיון המקצועי של "אופנת רמי" בשילוב המגוון העצום של פריטי ההלבשה, מאפשרים לכל אחד ואחת מכם למצוא את כל מה שחיפשתם תחת קורת גג אחת!

 

לפרטים נוספים, היכנסו לאתרנוכתובת: הרצל 14, נתניה

map