מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

כך תבחרו את הקונדיטור המתאים לעוגת החתונה שלכם!

אירוע גדול מימדים כמו אירוע החתונה, הוא אירוע שאתם חוגגים פעם אחת בחיים. האהבה הגדולה שלכם הולכת להחגג בפומבי עם כל היקרים לכם, באירוע המבוסס על אירוח בסטנדרט הגבוה ביותר. חלק בלתי נפרד מהפקת האירוע שלכם כולל ליקוט של ספקים, שהם אלו שיעצבו ויאירו את רגעי האהבה הגדולים שלכם. אחד הספקים איתם תעבדו יהיה קונדיטור או קונדיטוריה, שיאפו ויעצבו עבורכם את עוגת החתונה המפוארת. אז איך בוחרים את הקונדיטור המתאים לכם ביותר?

ישנם המון קינוחים, למה צריך גם עוגת חתונה?

ראשית, מדוע צריך גם עוגה לחתונה בנוסף למניפת הקינוחים העשירה שמספקת לכם חברת הקייטרינג? נדמה כי עוגות החתונה היו חלק בלתי נפרד מאירועים אלו מאז ומתמיד, כאשר השיא היה דווקא בשנות השמונים והתשעים – אז העוגה הייתה מונחת כמייצג של ממש בשלב קבלת הפנים. בשנים האחרונות חלה ירידה בביקוש לעוגות אלו, אך כיום מסתמנת הדרך חזרה כחלק ממגמת הרטרו-וינטאז' שהמון זוגות רוצים לאמץ באירוע שלהם. אתם מתחתנים רק פעם אחת, זוכרים? נצלו את ההזדמנות לשזור בה את כל האלמנטים האפשריים שיעצבו את האירוע שלכם!

עד כמה עלות העוגה חופפת את התקציב שלכם?

דו"ח ההוצאות שהכנתם בהמלצת מנהל האירועים שלכם לאירוע, צריך לכלול גם את ההוצאות על ספקים שונים. עוגת החתונה שלכם נכנסת גם היא בדו"ח זה מאחר והיא הוצאה לכל דבר. הקצבתם לכל ספק סכום כסף מסוים? כך עליכם לעשות זאת גם עם הקונדיטור איתו תבחרו לעבוד. לפני שאתם מתחילים את החיפוש אחר עוגת החתונה המושלמת, הגדירו מראש כמה כסף תרצו להשקיע בעוגה המרהיבה המסמלת את תחילתם של החיים המשותפים והמתוקים. ישנן עוגות חתונה במאות שקלים, אך גם עוגות המטפסות אל על ומגיעות גם מעל למאות.

שריקת הפתיחה: תיק עבודות טעים

הדרך הטובה ביותר להתחיל את החיפוש אחר הקונדיטור המתאים לכם ביותר היא באמצעות הצצה בתיק העבודות של הקונדיטור. מטרת העל של עוגת החתונה היא להיות חוויה ויזולית מרשימה, לכם ולאורחים, כך שחשוב מאד שהעוגות יהיו ברמת גימור מושלמת. כיום ישנן אינספור אפשרויות לעוגות חתונה: החל מעוגות המבוססות על בצק סוכר ועד עוגות שהעיטור המרכזי שלהן הוא זילופים בקצפות. כיום כל יותר להציץ בתיקי העבודות, זאת הודות לתצוגה השקופה באתרי האינטרנט של הקונדיטורים השונים. דלגו בין אתרי הבית השונים וחפשו אחר העוגות המרשימות ביותר.

האם ישנה אפשרות לעוגה חלבית ופרווה?

כל עוד אתם חוגגים במתחם אירועים, הרי שעוגת החתונה שלכם תהיה עוגת פרווה שכן מתחמי האירועים כשרים. מנגד, אם אתם חוגגים את אירוע האהבה שלכם בחיק הטבע או בחצר הבית, תוכלו לחגוג גם עם עוגה חלבית אם תרצו. מאחר והתחום של עוגות חתונה הוא תחום בפני עצמו, עליכם להבטיח מראש כי הקונדיטור או הקונדיטוריה בהם אתם מתעניינים, יכולים לספק לכם את העוגה הנדרשת על ידכם. ענף עוגות החתונה מבוסס ברובו על עוגות פרווה, כך שאת הבדיקה המקדימה תצטרכו לעשות במקרים בהם העוגה הנדרשת על ידכם היא עוגה חלבית.

עוגות מסורתיות או טרנדים חמים?

ולבסוף, איזו עוגה אתם מחפשים? ישנם קונדיטורים המתמחים בסוג מסוים של עוגות חתונה, שהן עוגות הקומות המסורתיות, אך גם ישנם קונדיטורים שדבקים דווקא בטרנדים מודרנים יותר. חשוב מאד לתאם ציפיות עם הקונדיטור ולהבטיח כי הוא יכול לאפות ולעצב עבורכם את העוגה שאתם מדמיינים בראשם. צרו את השידוך המושלם בין הצצה בתיק העבודות ושיחת היכרות שתבטיח כי העוגה שתקשט את האירוע שלכם, תהיה העוגה שתמיד חלמתם עליה.