מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

בטבע שלכם: כך תפיקו חתונה מושלמת בטבע!

בעוד ישנם אירועים המגיעים במחזוריות קבועה פעם בשנה כמו ימי הולדת וחגים, גם ישנם אירועים שאתם זוכים לחגוג רק פעם אחת בחיים. כזה בדיוק הוא אירוע החתונה – אירוע בו אתם מלכדים את בני המשפחה והחברים הטובים ביותר להיות עדים לאהבה הגדולה שלכם. מאחר ומדובר על אירוע כל כך נדיר וחד פעמי, חשוב שתחגגו אותו במידות המתאימות לכם. אז לצד מתחמי האירועים הגדולים המספקים לכם את החבילה בשלמותה, ישנה אפשרות נוספת: חגיגת חתונה קטנה בטבע. איך גם אתם תוכלו להפיק חתונה שכזו על הצד הטוב ביותר?

המלצה חמה: הסתייעו בשירותיו של מפיק אירועים

כשאתם בוחרים לחגוג בטבע אתם לוקחים על עצמכם אתגר גדול יותר: בעוד מתחמי האירועים המסודרים משדכים לכם מנהל אירועים שמלווה אתכם לאורך כל הדרך, בעת שאתם חוגגים בחיק הטבע אתם צריכים להיכנס אל נעליהם של מפיקי האירועים. על מנת שתוכלו גם אתם להישאר בסטטוס של חתן וכלה, כדאי להסתייע בשירותיו של מפיק אירועים, המנוסה בין היתר בהפקה של אירועים הנחגגים בחיק הטבע, תחת כיפת השמיים. בעוד אתם מתחתנים בפעם הראשונה ולא בדיוק מנוסים בהפקה של אירוע, מפיק האירועים יודע היטב מה הצרכים של אירוע כזה, כך שהוא יוכל להעלות אתכם על דרך המלך.

חוגגים חתונת צהריים? דאגו לפתרונות הצללה

ישנם הזוגות שבוחרים לחגוג בשעות הערב, אך גם ישנם הזוגות שבוחרים לחגוג את אירוע החתונה בטבע בשעת צהריים ביום שישי. לכל אירוע יש את הצרכים שלו, וחשוב למלא אחר הצרכיםהאלו בעיקר בעת שמדובר על אירועים הנחגגים בטבע. על כן, אם אתם חוגגים את האירוע שלכם כאירוע שישי צהריים בעונת הקיץ, חשוב לדאוג לפתרונות הצללה על מנת לבסס סביבת אירוח הולמת לאורחים שלכם. דבר חשוב נוסף הוא פתרונות מיזוג בדמות מאווררים גדולים שיקלו את עומס החום.

תחמו את השטח לאזור קבלת פנים, רחבת ריקודים והושבה מרכזית

בישראל פועלים כיום כמה גנים המוגדרים כמתחמי אירועים, המאפשרים לכם לחגוג בחיק הטבע ועל כן מוצע לכם אירוע מאורגן יותר. מנגד, אם החלטתם לחגוג את האירוע שלכם בצורה עצמאית בטבע, עליכם לדאוג לפתרונות בעצמכם. על כן, חשוב מראש לתכנן היטב את השטח בו אתם עתידים להתחתן ולהגדיר מראש אזורים שונים: אזור קבלת הפנים, אזור רחבת הריקודים ואזור ההושבה המרכזי. תכנון שכזה ישרת אתכם בעבודה עם ספקים שונים כמו ספקי השולחנות והכסאות, הדיג'י והקייטרינג.

בתיאבון! בוחרים חברת קייטרינג חיצונית לתיבול האירוע

הספק המוביל ביותר באירועי החתונה – גם אלו הנחגגים במתחמים מסודרים וגם במקרים בהם אתם חוגגים בטבע, הוא חברת הקייטרינג. האורחים שלכם מגיעים לשמוח אתכם ולאהוב אתכם, אך גם לאכול. חלק בלתי נפרד מהמסורת היהודית והתרבות הישראלית הוא האוכל, בעיקר כשמדובר על אירוע גדול כמו אירוע חתונה. על כן, בחרו בחברת קייטרינג מובילה ובעלת שם שתתבל את האירוע שלכם. על מנת להבטיח כי אתם אכן בוחרים בטובים ביותר, דרשו גם בערב טעימות או בהזמנה לאירוע שחברת הקייטרינג מתארחת בו.

תפאורה טבעית לא תמיד מספיקה

כל עוד החלטתם לחגוג את האירוע שלכם בשעות הצהריים ובעונה מוארת כמו האביב או הקיץ, אתם בהחלט יכולים לוותר על פתרונות תאורה. מנגד, במידה והחלטתם לחגוג בשעת ערב, עליכם לדאוג לפתרונות תאורה שיאירו את האירוע שלכם באור מחמיא, אך בעיקר יאירו אותו. פתרונות התאורה חשובים לא רק על מנת למנף את החוויה שלכם, אלא בעיקר מבחינה בטיחותית. המון פעמים אירועים הנחגגים בטבע הינם אירועים שעל מנת להגיע אליהם, ישנה דרך שצריך לצעוד בה רגלית. על כן, חשוב לסלול דרך מוארת שתוכל להוביל את האורחים בביטחה אל אזור האירוע שלכם.

דאגו להציב שילוט מתאים

מדובר כנראה על אחד הארגונים החשובים ביותר בעת שאתם מחליטים לחגוג חתונה בטבע. בהנחה ואזור החניה ממוקם במרחק של כמה דקות הליכה רגלית מלוקיישן האירוע, חשוב מאד שתיצבו שלטים מתאימים שיכוונו את האורחים שלכם. אלו מכם שרוצים להשקיע קצת יותר, יוכלו לשכור את שירותיהם של דיילים שימתינו לאורחים שלכם ויוכלו לכוון אותם. זיכרו כי מעבר לחתן וכלה, אתם גם מארחים – כך שחשוב לארח את האורחים שלכם באירוח בסטנדרט הגבוה ביותר!