מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

חתונה בסגנון אמריקאי

הנה הרגע לו ציפיתם וחיכיתם כל כך עומד ומתקרב וזה הזמן סוף סוף לבחור את הסגנון שינחה את החתונה שלכם. בין אם אחד מכם נולד בארה״ב ומחובר למורשת או שפשוט אתם מתים על אמריקה, חתונה בסגנון אמריקאי יכולה להפוך את האירוע שלכם למרגש, מגניב ושמח במיוחד. חתונה בסגנון אמריקאי היא חתונה שכל הקונספט שלה סובב סביב ארצות הברית וזה יבוא לידי ביטוי בעיצוב, באוכל, במוזיקה, בלבוש ולא פחות חשוב באווירה.

חתונה בסגנון אמריקאי - רעיונות מדליקים שאפשר ליישם

בקבלת הפנים ניתן למשל להגיש קוקטיילים אמריקאיים ידועים כמו קוסמופוליטן בכל מיני וריאציות יחד עם כנפיים ברוטב חמוץ מתוק או אפילו חטיפי עוף מיוחדים. למנה אחרונה זה ממש מתבקש להזמין מכונה של גלידה אמריקאית או להגיש לאורחים ציז קייק בטעם חד פעמי.

בנוסף, חשבו על דרך מיוחדת לעצב את החלל בסגנון אמריקאי, על מתנה קטנה שתוכלו להעניק לאורחים שלכם וגם על ההזמנות שיהיו מעוצבות ברוח האירוע.

בתהליך הפקה ותכנון של חתונה אמריקאית חשוב לקחת בחשבון את הפרטים והאלמנטים השונים שיהפכו את החתונה למיוחד. ניתן להיעזר בחברת הפקות המתמחה בחתונות קונספט או לקחת רעיונות ממגזינים ואתרי אינטרנט אמריקאיים וכך לקחת את האירוע למקום הייחודי שלכם. פרט לקונספט, כמובן שחשוב שלא לפסוח על דברים חשובים כמו בכל חתונה בין אם זה אמצעי הקירור והחימום בהתאם לעונה בשנה, תאורה, סאונד, בחירת חברת קייטרינג התואמת את האולם או המקום בו בחרתם להתחתן ועוד