מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

חתונה בסגנון שנות ה-80

בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות בוחרים לתכנן את היום המאושר ביותר בחייכם על בסיס קונספט, נושא. חתונת קונספט הופכת את האירוע לאחר, למיוחד, לאירוע בלתי נשכח, לאירוע שמייצר אווירה מיוחדת ושונה לחלוטין משבלונת האירועים אליה התרגלנו.

אם גם אתם מחפשים דרך מדליקה להפוך את יום חתונתכם לכייפי, מקפיץ ושונה לגמרי ממה שכל האורחים שלכם כבר ראו שוב ושוב, התשובה שלכם היא חתונה בסגנון שנות ה-80. שנות ה-80 היו שנים שאי אפשר לשכוח ויש כל מיני דברים ואלמנטים שאפשר לשלב בעיצוב המקום כדי שתתקבל האווירה הרצויה. הנה כמה דוגמאות

תקליטים, תקליטים, תקליטים 

עוד לפני שעידן הדיסקים והדיוידי התחיל, היינו שומעים מוזיקה בתקליטים. אם בא לכם להכניס קצת אותנטיות לאירוע שלכם, שלבו תקליטים בכל מיני סגנונות ובכל מיני צבעים. 

אפשר לשלב את התקליטים בתור פלייסמנטים על גבי השולחנות או סתם ככה לתלות אותם עם הזמרים של אותה תקופה. ניתן גם לתכנן את ההזמנה עצמה בצורה של תקליטים עם תמונה שלכם בתור זמרים.

אלמנטים נוספים שאפשר לשלב כחלק בלתי נפרד מהעיצוב של האירוע הם קפיצים צבעוניים, סלוגנים ברוח התקופה, דמויות ממשחקי מחשב שיצאו אז כמו פקמן למשל, טלווזיות, רדיו וקלטות ישנותאין ספק כי השקעה בתהליך העיצוב של החלל, בין אם בחרתם להתחתן במועדון או אולם סגור ובין אם הלכתם דווקא על חתונה בטבע כמו למשל בחוף הים, בחורשה או אצל ההורים בחצר, היא זו שתהפוך את האירוע שלכם לכל כך מיוחד.

מתנה לאורחים

אין היום זוג שלא נפרד מהאורחים שהשקיעו כל כך להגיע באיזו מתנה נחמדה. אם אתם רוצים להשריש את אוירת שנות ה-80 עד הסוף, תוכלו להעניק בתור מתנה לאורחים קוביה הונגרית צבעונית עם לוגו של האירוע שלכם.

מבחינת האוכל

לא חייבים להרחיק לכת יתר על המידה וכן מומלץ ללכת על תפריט קייטרינג אליו אתם מתחברים יותר עם דגש על התאמת המנות לזמן האירוע כלומר מנות קלילות לחתונת צהריים וארוחת ערב קצת יותר כבדה לחתונת ערב. כן חשוב לשים דגש על המוזיקה שאתם בוחרים ולשלב שירים ברוח התקופה. תוכלו לבחור בלהקה שתנגן קאוורים מתקופת האייטיז על בסיס אלבומים כמו למשל:

The Police - Synchronization, Pixies - Surfer Rosa,Roxy Music - Avalon, Depece Mode - Black Celebration וגם אלבומים, זמרים ולהקות ישראלים כמובן ביניהם משינה, תיסלם, יהודה פוליקר ועוד רבים וטובים

הדרך הטובה ביותר להפיק חתונה בסגנון שנות ה-80 שאף אורח לא ישכח היא להיעזר בחברת הפקות המתמחה בארגון חתונות קונספט יייחודיות. כך, תוכלו לתאר למפיק שבחרתם בדיוק איזו חתונה אתם חולמים להפיק, זאת מבלי לחרוג מהתקציב אותו הגדרתם מראש ולקלוע בול בלי לפספס אף ספק ורעיון בדרך.