מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

מתכוננים לחתונה - כך בוחרים תקליטן לאירועים

מתכוננים לחתונה - כך בוחרים תקליטן לאירועים

ההכנות לחתונה רצופות במכלול שלם של התלבטויות ובחירות בין ספקי שירות שונים, החל משלב בחירתן של טבעות אירוסין, טבעות נישואין, מועד החתונה, מיקום החתונה ועוד ועוד.. אחד השלבים החשובים והמשפיעים ביותר על ערב החתונה הינו שלב בחירת דיג'י לחתונה..

ההצלחה של ערב החתונה מושפעת באופן ניכר מהתקליטן אותו תבחרו לערב המרגש שלכם. ישנם מאות תקליטנים טובים המציעים את שירותיהם ולכן בחירתו של התקליטן המתאים ביותר עבורכם עשויה להיות בחירה רצופה התלבטויות.. על מנת להקל עליכם המאמר שלפניכם יצייד אתכם בטיפים חשובים לבחירת תקליטן אירועים מושלם עבורכם, כי מה שמתאים לך עשוי פחות להתאים לאחר ולהיפך, לא?

עוד לפני שמגיעים לשלב של התלבטות בין עמי התקליטן לבין ליאור התקליטן, ההחלטה הראשונה שעליכם לקבל על עצמכם תהיה - "האם תקליטן או להקת אירועים?" הפרמטר הראשון להתלבטות זו הינו השיקול הכלכלי. להקות הם דבר מדהים עבור חתונות אך ברוב המקרים העלות של להקה הינה עלות גבוהה מעלותו של תקליטן, בעיקר בהתחשב בעובדה שבחלק מהמקרים כאשר שוכרים להקה או זמר משלבים תקליטן לשלבים בהם הלהקה אינה פעילה על הרחבה..

המסקנה הברורה הינה שכדאי לבדוק מה התקציב שלכם ומהם העלויות הנלוות בכל הקשור לבחירת התקליטן או הלהקה עבור האירוע המיוחד שלכם..

נעבור כעת להתלבטות בין התקליטנים השונים המציעים שירותיהם.. לא רק המחיר הינו האומדן עבורכם.. חשוב לקחת בחשבון את המקצועיות ואת אישיותו של התקליטן ואת החיבור האישי של בני הזוג עם התקליטן הנבחר. כאשר החיבור האישי הינו חיבור טוב התקליטן יבין את הרצונות והכמיהות של בני הזוג וישדר עימם על אותו גל.. דמיינו לכם חתונה של רוקיסטים מובהקים כשברקע מתנגנת מוזיקה מזרחית לאורך כל הערב או להיפך.. אירוע של אוהבי המוזיקה המזרחית אשר לא זוכים לשמוע בקושי שיר אחד מהניגון האהוב עליהם..

ולקראת סיום עוד טיפ אשר חשוב מאוד ליישום הינו לשכור שירותיו של תקליטן מבעוד מועד.. את בחירת התקליטן שמרו לשלבים המוקדמים של ארגון חתונתכם, גם כיוון שמדובר בהתלבטות אשר תדרוש ממכם פגישות עם מספר תקליטנים, ביקור באירועים בהם הם עובדים ואיתור ממליצים אשר יבטיחו לכם בחירה טובה.. וגם כיוון שהרבה זוגות מתחילים לתכנן את חתונתם זמן רב מראש והם עשויים לשריין לעצמם את התקליטן הספציפי שאתם הייתם מאוד רוצים שיתקלט בחתונה שלכם..

לסיכום:

בחירתו של תקליטן הינה בחירה מורכבת ורגישה אשר דורשת התייחסות מיוחדת לאלמנטים שונים, חשוב לבחור תקליטן או להקת אירועים המתאימה לתקציב האישי שלכם, עלויות החתונה הינן עלויות גבוהות וחריגות מהתקציב אשר יועד בשלב התכנון עשויה להוביל לעלויות גבוהות מדי של חתונתכם.. בנוסף אל תתפשרו על חיבור טוב בינכם לבין התקליטן אשר אמור להיות אחראי על המרכיב החשוב ביותר שמשפיע על מצב הרוח שלכם ושל אורחיכם בחתונה שלכם, זכרו - מוזיקה טובה בטיימינג הנכון ומותאמת לקהל האורחים הינו שילוב מושלם לטובת אירוע מוצלח ובלתי נשכח! בהצלחה בבחירת תקליטן מושלם לאירוע המושלם שלכם!

אז איפה אתם חושבים להתחתן?