מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

בשעה טובה את מתחתנת, אבל מה עושים עם מסיבת רווקות ?

בשעה טובה את מתחתנת, אבל מה עושים עם מסיבת רווקות ?

אין אחת (כמעט) שלא רוצה להתחתן בסופו של דבר. אבל, גם כשהרגע המרגש בו מחליטים בני הזוג להתמסד סוף סוף מגיע, זאת עדיין לא סיבה לא לנצל את הרגעים האחרונים של חיי הרווקות.

בניגוד לתפיסה המיושנת שלפיה רק גברים "חותמים" את חיי רווקותם במסיבה פרועה, כיום גם נשים מבינות שהמעבר מחיי הרווקות העליזים לזוגיות ממוסדת מהווה סיבה למסיבה - ולא פעם מתעקשות על קיום מסיבת רווקות להן ולחברותיהן.

אז איך תחגגי?

קיימות אופציות רבות ומגוונות לחגוג את ימיהם האחרונים של הרווקות. האופציה המומלצת ביותר, בהנחה והנך גרה באזור המרכז, הנה לשכור סוויטה במלון בתל אביב למסיבת רווקות , ולהזמין אליה את חברותייך לערב של שתייה, חגיגות ופינוקים. כמובן כשאנו מדברים על סוויטה במלון בתל אביב למסיבת רווקות אנו לא מתכוונים לכל מלון וכל סוג של חדר- אירוע שכזה דורש הערכות מיוחדת והרבה מאוד מקום לכלל האורחות המיועדות. לפיכך, חשוב להקפיד על שכירת סוויטה מפנקת ומאובזרת למסיבת רווקות ולא סתם מקום ללא תשתיות מפנקות אשר יוסיפו לאווירה החגיגית.

אבזור מומלץ

כאשר מזמינים סוויטה מפנקת ומאובזרת למסיבת רווקות במלון חשוב לוודא כי היא מגיעה ברמת אבזור הכוללת בתוכה החל מאבזור בסיסי כדוגמת מזגן (שחברותייך חס וחלילה לא יקפאו/יזיעו), מקרר, ספות נוחות ומרווחות, טלוויזיית פלזמה גדולה ומטבח מאובזר. ברוב הסוויטות ניתן גם למצוא ג'קוזי מפנק להעצמת החוויה וכמובן גם פינוקים "קטנים" כדוגמת יין ושוקולדים.

מכיוון שמדובר באירוע מיוחד שכנראה ואינו יחזור על עצמו, ההמלצה שלנו הינה לא להסתפק "במועט" ולהשכיר סוויטה ברמה גבוהה – דבר אשר ללא ספק יכפיל את ההנאה שלך ושל חברותייך מרגעי הרווקות האחרונים שלך.