מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

חתונות קטנות בטבע

הפקת חתונות בטבע מהווה בשנים האחרונות את אחד הטרנדים הבולטים ביותר בענף האירועים בישראל. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע אינפורמטיבי אודות הליך הפקתן של חתונות קטנות בטבע.

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן!

בדומה לאמרה המפורסמת מענף הנדל"ן הטוענת כי כל פרויקט בנייה נמדד בשלושה היבטים להצלחה: לוקיישן, לוקיישן ושוב לוקיישן, כך גם פועל ענף האירועים בחיק הטבע, כאשר המדד הראשון, השני והשלישי להצלחת האירוע הוא הלוקיישן בו אתם בוחרים לקיים את האירוע. בחירת הלוקיישן לקיומו של אירוע חתונה בטבע, הינו הליך המחייב אתכם לתת את הדעת בנוגע לדרכי הגישה למקום, למזג האוויר השורר באזור בו בחרתם לקיים את האירוע בהתאם לעונות השנה, לכמות האורחים המיועדת ולאישורים השונים אותם תדרשו להמציא מטעם הרשויות השונות האחראיות על המקום.

הליך הפקת האירוע

בדומה לכל הליך הפקה אחר, גם הליך הפקתן של חתונות קטנות בטבע, הינו הליך בו מעורבים ספקים ונותני שירות שונים ומגוונים מענף האירועים, לרבות, נותני שירות בתחום הקייטרינג, התאורה וההגברה, העיצוב וכדומה. אך בניגוד למתחמי אירוח מוסדרים, הפקת האירוע בחיק הטבע מחייבת אתכם לשכור בעלי מקצוע ונותני שירות המתמחים בארגון, תכנון והפקת אירועים תחת כיפת השמיים. ברוב המקרים, חברות ההפקה ונותני השירותים השונים מאובזרים בכל הציוד הנדרש לצרכי הקמתו של מתחם אירוח מאולתר בכל אחד מהלוקיישנים בהם תרצו לקיים את החתונה.

חתונה בטבע- הבחירה הטבעית לרומנטיקנים שביניכם

הפקת אירועים בחיק הטבע מהווים פתרון אידיאלי עבור כל אלו מביניכם המעוניינים לקיים אירועי חתונה אינטימיים ומרגשים למספר מצומצם של אורחים. חתונות קטנות בטבע מיועדות בממוצע ל-50 עד 200 משתתפים, והם מהווים גם את הבחירה הטבעית לכל אותם זוגות רומנטיים שעבורם רקיע של כוכבים הוא התפאורה המושלמת לטקס החופה.