מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

טיפים לארגון חתונה

כל התהליך של ארגון ערב החתונה הינו תהליך רווי לחצים בשל מספר רב של החלטות אשר אמורים לקבל באופן כמעט מיידי..הקפדנים שבינכם עשויים למצוא עצמם במתח רב בשל הצורך והשאיפה לשלמות, אלו אשר יצליחו להתייחס אל ארגון החתונה כאל חוויה מרגשת ומהנה יזכו ללא מעט רגעי אושר..

על מנת להקל עליכם את התהליך רכזנו עבורכם מספר טיפים מנצחים שיכולים לשמש אתכם בכל הקשור לתחום של הפקות אירועים ושל ארגון חתונה בפרט.

מחקר שוק לפני קבלת כל החלטה

כשם שעשיתם מחקר שוק לפני שרכשתם טבעת אירוסין מושקעת כך גם התייחסותכם אמורה להיות בעבור כל אלמנט של החתונה, אין צורך לבדוק את כל נותני השירות באשר הם אך כדאי בהחלט לבצע בדיקה של מספר ספקים אשר יקחו חלק בחתונה שלכם, כגון מוסיקה לאירועים, קייטרינג לאירועים, תאורה, צלם אירועים, שמלות כלה ועוד ועוד.. תוכלו להתרשם ממגון נותני שירותים באתרי אינטרנט, אינדקסים, ספרי חתונה, מגזין חתונה וכיו"ב..

סדר וארגון

כמו שבמקום העבודה שלכם ובחייכם באופן כללי השאיפה הינה לשמור על עקביות, סדר וארגון על מנת לתפקד באופן צפוי ואופטימלי כך גם בשלבי ארגון חתונתכם, ככל שתצליחו לשמור על ארגון נכון של החתונה שלכם מבחינת סדר ועקביות כך תשמרו על שפיותכם בתהליך ארגון החתונה.. תוכלו לעשות שימוש בתיקיית ייעודית או בקלסר ייעודי שם תתייקו את כל הקשור לארגון חתונתכם (החל מפרוספקטים ועד הצעות מחיר שקיבלתם בשלבים השונים של בדיקות הספקים השונים).

תיאום ציפיות

כגודל הציפיות כך גולד האכזבות, לכן חשוב עד מאודד לתאם ציפיות ולהיות ברורים במהלך תהליך ארגון החתונה, חשוב להיות ברורים בכל הקשור לסוג החתונה, גודל החתונה, עיצוב החתונה, ציפיות אלו חייבות לעמוד בקנה אחד עם האפשרויות הכלכליות שלכם.. לכן היו מתואמים מול התקציב שלכם לארגון חתונתכם.

אין חכם כבעל נסיון

אין חכם כבעל נסיון.. לכן התייעצו עם חברים אשר עברו לא מזמן את אותה חוויה ונסו ללמוד ולהפיק לקחים מנסיונם האישי, כדאי למנות גורם מסוים אשר ניתן יהיה לסמוך עליו בארגון האירוע ובתיאום בין הגורמים השונים, זה יכול להיות בן משפחה או חבר או נותן שירותים בתשלום, שימו לב.. יתכן שכדאי לכם לשקול שירותיהם של חברות לארגון אירועים, אך יחד עם זאת אל תתפתו לנותני שירותים אשר לוחצים לסגור אתכם עסקה מבלי שתוכלו לשקול בביתכם את סגירת העסקה עם אותו ספק ספציפי. גם כאשר אתם סוגרים עם ספק ספציפי חשוב שתהיו סגורים איתו בהסכם ברור המוסכם על שני הצדדים וחשוב מאוד שתקראו את האותיות הקטנות המצויינות בכל הסכם והסכם, לא לוקחים צ'אנסים כשמדובר בארגון ערב החתונה..

התנהלות כלכלית

חשוב להציב תקציב למימון ארגון החתונה, עמידה בתקציב הינה הכרחית ולכן כל שירות ופעילות הכרוכה בעלות כלכלית כלשהי חייבת להיות מנוהלת ע"ג קובץ אקסל אשר יאפשר לכם מעקב אחר ההוצאות ושליטה על הוצאות החתונה. החל מאיפור החתונה, קניית טבעות נישואין ושמלת הכלה – הכול אמור להיות מתועד..

תעשו מה שאתם רוצים זו החתונה שלכם!

אז תנו ביטוי לעצמכם בערב חתונתכם, החתונה אמורה לשקף אתכם.. אז אם אתם אנשי חתונה של שישי בצהריים, סגרו על חתונה שתתאים לאופי ולצרכים האישיים שלכם בלבד.. הכי חשוב שתהנו מהאירוע, אם אתם תהנו כולם ישמחו בשמחתכם!