מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

מסיבת רווקות – עשי זאת בעצמך

מסיבת רווקות – עשי זאת בעצמך

רבות נאמר על ההוצאות הגדולות והבלתי פוסקות של החתונה וההתכוננות אליה. בשנים האחרונות התווסף עוד אלמנט סוחט כספים והוא – מסיבת הרווקות. אני מזמינה אתכן לחזור מעט אחורה, לפני הסחרור הגדול, ולספר לכן על מסיבת הרווקות הכי מוצלחת, אשר חברותיי ואני ארגנו לחברתנו הטובה. לקחנו מהכלה המיועדת את רשימת המוזמנות ושם תם תפקידה.

כל אחת מהאורחות התבקשה להכין לאירוע מספר דברים קטנים:

1. סיפור קצר ומיוחד מהחוויות שלה איתה כחברה, כולל מתי ואיך אנחנו מכירות.

2. כל אחת הביאה משהו טעים שהיא אוהבת להכין, הספציאליטה שלה – ויצאה ארוחת גורמה ששום קייטרינג לא יתחרה בה. כמובן שמינינו כמה אחראיות על אספקה שוטפת של אלכוהול...

3. חרוז כלשהו שייתלה בסופו של דבר על מובייל שהכנתי לה, כמזכרת מהאירוע. זו יכולה להיות גם אבן, פעמון, יצירת פימו או כל דבר יפה אחר. רצוי לתת משהו עם משמעות ולהסביר את המשמעות בזמן מסירתו. לשלב זה הוספנו משחק קטן – ניחושים! הכלה המיועדת מנחשת מי נתנה לה מה..

כאן גם שילבנו ברכות – מאיתנו אליה וממנה אלינו – כי הרי ידוע הוא שברכתה של כלה לעתיד מתקיימת, בהתחייבות! (וגם אם לא, זה נחמד להאמין שכן). כל אלו כבר מעניקים לאירוע אוירה של אינטימיות ושמחה, והרי מה יותר מזה אנחנו צריכים? בימינו, כשקשרים חברתיים מתרחשים יותר ויותר מול המסכים, הנפש צמאה לקצת תקשורת בין אישית בלתי אמצעית, עיניים שיתבוננו בנו כשאנחנו מספרות סיפור, צחוק, חיבוק וחיוך שיעשו לנו טוב על הנשמה.

כדי להוסיף קצת תרבות לארוע, מי שרוצה ויכולה מוזמנת להעביר הפעלה קטנה, שלא דורשת מיומנות מקצועית:

* מדיטציה בדמיון מודרך (אפשר למצוא המון כאלה ברשת)

* פתיחת קלפים (גם באופן חובבני יוצאים דברים מדליקים)

* אם יש מישהי שאוחזת בגיטרה אפשר גם לשלב קטע של שירה בציבור

* מישהי רוצה לעשות מופע קטן? לא מחייב יוצאי בית-צבי, כי העיקר פה זה ההומור ותחושת הפאן.

רוצות להכניס גם נופח סקסי לעניין? למה להזמין שרירן שיספק לנו חוויות חדשות, בשביל מה עמלנו עד כה לצבור חוויות משלנו? אפשר לעשות סבב שאלות אינטימיות כמו – ספרי לנו על הפעם הראשונה שלך, או – איפה המקום הכי מוזר שעשית את זה? וכד'. במקרה כזה, כדי להבטיח פתיחות מירבית, רצוי כמובן שהאמא והאחות הקטנה לא יהיו בין המוזמנות...

ואיפה כל זה יקרה? גם אם חברתנו עשירה בחברות טובות, בוודאי יימצא סלון מספיק גדול אצל אחת מהן כדי להכיל את כולן. לקינוח אפשר לשים מוסיקה מרקידה שגם יוטיוב יוכל לספק, לרקוד לצחוק ולהשתולל, לסיכומו של ערב מדליק שלא יישכח לעולם.

 

ואם בכל זאת אתן צריכות מישהי שתארגן ותנחה את הארוע – אשמח לעזור:

סיגל פוקס - מנחה מעגלי נשים, 050-7598995

sigali@gmail.com

www.om-video.com