מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

שיר סלואו לחתונה

סלואו הראשון שלהם כבני זוג נשואים, קבלו במחיאות כפיים את החתן ואת הכלה....אז מהו שיר הסלואו בחתונה שלכם?

בחירת שיר סלואו לחתונה היא ללא ספק אחד הרגעים המיוחדים, המרגשים והרומנטיים ביותר במהלך עיסוקי ההכנות לקראת האירוע הגדול של חייכם. בחירת שיר סלואו לחתונה מתבצעת ברוב המקרים על פי טעמם האישי של בני הזוג, ועל פי השיר האהוב עליהם.

בחירת שיר סלואו לחתונה, בדיוק כמו בחירת כל אלמנט אחר לחתונה שלכם (שמלת הכלה, טבעות הקידושין וכדומה), חייב להתבצע על פי טעמכם האישי והמשותף. שיר הסלואו לחתונה נחקק בזיכרון הזוגות הצעירים לכל אורך החיים המשותפים, ובכל פעם שתשמעו אותו (ביחד או לחוד) תוכלו להעלות זיכרון בלתי נשכח מלילה בלתי נשכח בחייכם.

רשימת שירי הסלואו לחתונה מלאה בשירים רומנטיים מכל הזמנים, שירים המלווים במוסיקה שתגרום לכם לרחף ובמילים שיגרמו לכם לפתוח את הלב.

אין זה משנה אם בחרתם שיר בלועזית או בעברית, הכי חשוב שתהיו החלטיים בנוגע לבחירה שלכם, והרבה יותר חשוב שתדעו להתנועע לצלילי השיר הנבחר...

בחירת שיר סלואו לחתונה מומלץ לקיים מספר שבועות לפני האירוע הגדול, וזאת על מנת שהתקליטן ידאג להכין לכם מספר גרסאות של השיר האהוב עליכם, על מנת שתוכלו "להתאמן" קצת בבית בנוגע לריקוד הצמוד שלכם, ובעיקר, שתוכלו לסמן "וי" על עוד אלמנט המרכיב את ההכנות הרבות לקראת האירוע הגדול בחייכם! 

כל הזכויות שמורות לגילן פרסום ואינטרנט בע"מ